Close
ADRESS

Maskinistgatan 11
SE-253 51 Påarp (Helsingborg)

Nya Terminalgatan 1
SE-954 32 Gammelstad (Luleå)

Sweden

TELEFON

+46 (0)42 22 79 00

FAX: +46 (0)42 22 72 00

E-POST

info@netrail.se

Org nr: 556684-6191

Vi jobbar här:

Kontor  tel 042 22 79 00

Ulla Ressel
Verkställande Direktör

+46 (0)70 663 75 46

ulla.ressel@ressel.se

Stella Persson
Ekonomiansvarig

+46 (0)73 374 02 90

stella.persson@netrail.se

Jochum Ressel
Operative Manager

+46 (0)70 571 90 91

jochum.ressel@netrail.se

Jan Rehnberg
Projekt & QM

+46 (0)70 210 09 06

jan.rehnberg@netrail.se

Mattias Nilsson
Mobile Manager

+46(0) 72 720 98 99

matthias.nilsson@netrail.se

Kristofer Johansson
Technical Manager
Mats Wrisén
Servicetekniker Luleå

+46 (0)72 511 57 20

mats.wrisen@netrail.se

Martin Wethje
Servicetekniker

+46 (0)733 74 02 92

martin.wethje@netrail.se

Lennart Öberg
Servicetekniker Luleå

+46 (0)702 70 63 15

lennart.oberg@netrail.se

Magnus Nilsson
Servicetekniker

+46 (0)72 202 15 22

magnus.nilsson@netrail.se

Hitta till oss

NetRail har sina lokaliteter i Påarp utanför Helsingborg på Maskinistgatan 11 och disponerar även inhägnat spårområden för service och uppställning av vagnar i södra Helsingborg.

Kontakta oss

Namn (måste fyllas i)

E-post (måste fyllas i)

Ämne

Meddelande